top of page

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2001 yılından beri internet aracılığı ile bir çok ürün ve hizmeti Türk tüketicisi ile buluşturan ekibimiz 2020 yılından beri sunduğu özel tasarım ürünleri şimdi MarkAjda markası ile sunuyor.

 

MarkAjda bir kadın girişimidi Türkiye'nin önde gelen tüm internet pazaryerlerinde mağazaları bulunan MarkAjda ürünlerini kendi internet sitemizde de size sunuyoruz. 

 

Birbirinden özel ve şık ürünlerimizi beğeneceğinizi düşünüyoruz. Güvenle sitemizden alışveriş yapabilir, bize her türlü konuda ulaşabilirsiniz. 

Şehirde dolaşmak

ÜRÜNLERİMİZ

Sitemizde birbirinden çok farklı malzemeler ile üretilmiş çok farklı ürünler bulabilirsiniz. Bizim için önemli olan ürünün hayatınızda yer sahibi olmasıdır. Bazen ruh sağlığınıza iyi gelecek bir Rune sembollü bakır kolye, bazen inancınıza uygun dua yazılı bilezik, ya da özel örülmüş zevkinize uygun şık bir çanta.

 

Ürünlerimiz arasında yer alan saf bakır kolyeler, paracord bileklikler, dekoratif objeler ve daha fazlası ile beğenilerinize hitap etmeye çalışıyoruz. Kendinize şık bir ürün almak ya da örneğin kadınlar için hediye fikirleri arıyorsanız ürünlerimiz arasında harika hediye alternatifleri bulabilirsiniz.

bottom of page